מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

2 ידיים שמאליות

כשהיא חיכתה שהוא יציע, היא לקחה אותי לשלוש חנויות והראתה לי איזה טבעת היא היתה רוצה שהוא יקנה. יכולתי לדקלם גם מתוך שינה “כסף, יהלום 0.3 קראט, לא מעובד”

צפיות (8101)
תגובות (0)
תאריך 10/08/2012

שר הטבעות

כשהיא חיכתה שהוא יציע, היא לקחה אותי לשלוש חנויות והראתה לי איזה טבעת היא היתה רוצה שהוא יקנה. היא שלחה לי מיליון לינקים ותמונות למקרה שהוא יחליט לתקשר איתי במייל, וגם השאירה טבעות שלה פזורות בכל מקום למקרה שהוא יתהה לגבי המידה. אני הייתי ערוכה לכל סיטואציה ויכולתי לדקלם גם מתוך שינה “כסף, יהלום 0.3 קראט, לא מעובד”

אבל למרבה הדרמה כשהוא הואיל בטובות להציע, הוא ממש לא שאל לדעתי. רואים. איזה מזל שלפחות את הטבעות נישואין הם בוחרים ביחד..

מתנה יצירתית

עכשיו אני מחפשת להכין להם מתנה קטנה ליום החתונה, ולא יכולה להתעלם מהחלק הכל כך גדול שלקחתי בהצעת הנישואים, אז שוטטתי קצת באינטרנט וגיליתי עולם שלם ? כריות לטבעות. אני אוסיף הסבר קצרצר לצעירים בעולם החתונות – מסתבר שבשלב מסוים בטקס הרב מבקש את הטבעות והן מוגשות לו על ידי שושבין/שושבינה/ילד מסכן בטוקסידו/אב נרגש/אם בוכייה/ החתן בעצמו. אז למה שלא יגישו לו את הטבעות על כרית טבעות שיוצרה במיוחד על ידי חברתה הכישרונית למחצה של הכלה?

א. כי אני לא כשרונית ולא למחצה, והכי הרבה שאני יכולה לעשות זה לשים את הטבעת על צמר גפן. ב. כי מה קשור כרית טבעות, אנחנו בישראל וזו לא חתונתה של ברידיג’ט ג’ונס, ג. אני נאלצת שוב לחזור לסיבה הראשונה. היא פשוט מהווה מכשול דיי רציני.

במקרה הכינותי מראש

אז חזרתי לאינטרנט ושוב גיליתי שיש לא מעט מקומות שאפשר להזמין בעלות של עשרות שקלים בודדים כריות יפות לטבעות. למיטיבות הלכת, אפשר ללכת לחנויות למלאכת יד או לחנויות למלאכת חתונות בדרום תל אביב ולקנות כריות מוכנות, להדביק כמה דברים, לכתוב משהו, לצייר או כל דבר שבא לנו. (תוך כדי שיטוטים למדתי גם שחובה לשים סרט אבטחה לטבעת למקרה של צניחה מגובה מטר עשרים ומעלה), העסק נראה לי פשוט הרבה יותר אני חייבת לציין.

זה הזמן להכיר לכן את etsy אתר מקסים של יוצרים ואמנים מכל העולם שמציעים למכירה את היצירות שלהם, במחירים סבירים, ולרוב בהתאמה אישית. אז לדוגמא, תחת קטגורית של כריות לטבעות יש אינסוף דוגמאות, תעשו סינון לפי משלוח לישראל, תבחרו דוגמא ותזמינו מספיק זמן מראש..

כמה דוגמאות מetsy

כרית מבד דומה ליוטה ופס תחרה

מי אמר שחייבים כרית? תראו את הסלסלה..

כרית בצורת לב

 בהצלחה! מחכים לראות את הכרית שהכנתן/קניתן בקופtip

 

עוד כתבות ביום החתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE