מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

סקסי קיטש או וינטג’ אורבני – מסיבת רווקות ממותגת

איך אפשר לחדש ולהפתיע עם התקציב המצומצם שניתן לי לצורך המשימה?

צפיות (23304)
תגובות (9)
תאריך 16/12/2012

מסיבות הרווקות אצלנו בחבורה הן לא עניין של מה בכך. אנחנו חבורה של שמונה בנות, שמכירות כבר שנים, ובכל מסיבת רווקות מנסות להמציא את עצמנו מחדש. מזמן כבר החלטנו בינינו שמבחינתנו מסיבת רווקות היא אחד האירועים אם לא ה-, וככל שנשקיע יותר בתוכן ובפרטים הקטנים, כך הערב יהיה מיוחד ומרגש יותר עבור הכלה.

האתגר: המסיבה של מעין

אז עם שלוש מסיבות רווקות מאחורינו, הגיעה זמנה של מעין. בין שאר המשימות שלי, הופקדתי על תכנון העיצוב והאווירה של הוילה שבה הייתה המסיבה. חשבתי המון על זה שנמאס כבר מהבלונים והקונפטי ושאלתי את עצמי איך לעזאזל אפשר לחדש ולהפתיע עם התקציב המצומצם שניתן לי לצורך המשימה. התשובה הייתה מיתוג אישי של המסיבה. מרגע שהתחלתי לגלגל בראש את הרעיון הוא מיד הפך בעיני רוחי למגוון מוצרים קטנים וממותגים שיתנו למסיבה טאצ’ אישי וייחודי באמת. החלטתי ללכת על זה עד הסוף. למזלי, לבעלי היקר יש המון סבלנות לשגעונות שלי וגם במקרה יש לו בית דפוס, מה שמאוד עזר.

 

מאיפה מתחילים?

קודם כל עיצבתי לוגו שהתאים לאווירת המסיבה שרצינו להשיג- סקסי קיטש אפשר להגיד:

רעיונות למסיבת רווקות

אחרי שהיה לי לוגו מוכן, גם דאגתי לשלב אותו בכל קישוט אפשרי, ממדבקות לכוסות ולחולצות, תוויות לבקבוקי השתייה והאלכוהול, דגלונים לקישוט הקינוחים ועד לשלטים ובאנרים מעוצבים, הכל באותם צבעים וטקסטורות.

מיתוג מסיבת רווקות

כל המשחקים והסרטונים שהפקנו לרגל האירוע עוצבו גם הם ברוח הלוגו, ממשחק בינגו מוצלח ועד לשאלון החתן. על מנת להשלים את המראה האחיד, השתמשנו בלוגו גם כשומר מסך שהופיע על מסך ההקרנה כל הערב, האיר את החדר ושיווה לו מראה מסיבתי. כמובן שחיזקנו עם כלים חד פעמיים חמודים בצבעים תואמים, סרטים, נרות ובלונים. כל ההשקעה הייתה שווה את הפנים המופתעות והעיניים הדומעות של מעין כשנכנסה למסיבה. והתוצאה- טוב, אתן יכולות לשפוט בעצמכן.

עיצוב מסיבת רווקות

אחרי המסיבה והתגובות הרבות שקיבלתי, הבנתי שאני לא היחידה שמחפשת דרכים מקוריות להפתיע ולרגש. קיבלתי פניות רבות מחברות וחברות של חברות שביקשו שאכין להן חבילות מיתוג ייחודיות למסיבות שונות.

שירי מנשה.

ואנחנו אומרים: את חבילות המיתוג האישיות למסיבת רווקות ולכל מסיבה מושקעת אחרת, ניתן להשיג בסטודיו אפקטיב 

 

עוד כתבות במסיבת רווקות

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE