מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מסיבת רווקות – לשבור שגרה.. הפעלות מקוריות

תמיד אומרים שאי אפשר להמציא את הגלגל, אבל מסיבת רווקות יכולה להיות שונה, מעניינת, מקורית.

צפיות (11735)
תגובות (0)
תאריך 12/01/2013
  • תגיות

לופט, בלונים, קיש פטריות, קאווה מבעבעת ובלונים אדומים. שאלות לחתן, חפץ שמזכיר לי את הכלה, קיש בצל. תחתונים מתחרה וקרם גוף בריח וניל, חבילה עוברת, שיר שבחרתי לכלה, שוט של פיג’לינג.

רוצות קצת לגוון?

תמיד אומרים שאי אפשר להמציא את הגלגל, ויש דברים שנשארים אותו דבר, אבל מסיבת רווקות יכולה להיות שונה, מעניינת, מקורית, ואם לא כל זה אז לפחות שתהיה משעשעת ומלאת רגעים מביכים. קונפטי מגיש את המדריך האולטימטיבי למסיבת רווקות שוברת שגרה, הכניסה לקישים מכל סוג אסורה..

לא לוותר על האלכוהול

על החלק הזה אנחנו לא מוותרים, אנחנו רק משפרים, נסו לגוון עם בקבוקונים אישיים של משקאות, או שוטים בטעמים מעניינים יותר כמו שצירפנו לכם כאן..

רעיונות למסיבת רווקות
רעיונות למסיבת רווקות

 

 

 

כניסה מפתיעה

לפעמים תארגנו מסיבת רווקות שתתניע מעולה ותתקע קצת באמצע, לפעמים דווקא ההתחלה תהיה קשה והקרח יהיה בעייתי לשבירה, בדיוק בשביל להמנע מסיטואציות כאלו אנחנו ממליצים להעביר את האחריות הכבדה לגורם חיצוני שיבצע כניסה מפתיעה למסיבה וירים את המצב רוח.

דמיינו לכם סטנדאפיסט שייכנס למסיבה ויעביר לכן שעה של הופעת סטנד אפ – צחוקים עם בדיחות שחלקן עוסקות בכלה ובכן וחלקן קשורות לזוגיות ונישואים בכלל ונכונות תמיד.. אחרי שעה כזו, כולן נכנסות לאוירה, הכלה במצב רוח טוב ומפסיקה לחשוב על שתי החברות מהעבודה שהבריזו, וכולם מרוצים. מה נדרש בעצם? לדבר עם סטדנאפיסט כזה, לתת לו חומר מראש על הכלה כולל פרטים מביכים ולכוון אותו למה שמעניין אתכם. אל תשכחו לצלם את הכל כדי לראות שוב ושוב אחרי המסיבה…

רעיונות למסיבת רווקות

טיפ של מנוסות: אפשר לסנדאפיסט/ית פרט מידע קטן על כל אחת מהמשתתפות כך שישלב אותם במופע שלו, וכולן ירגישו שותפות ויתבאסו פחות לשלם.. אם כבר דיברנו על תקציב, אז נכון שלא תמיד יש לנו מספיק כסף כדי להביא מפעילים למסיבת רווקות אבל אם נקצץ בדברים אחרים נוכל לעמוד בזה, להוריד מהאוכל או להכין לכלה מתנה בעצמנו ולא לקנות אוסף של קרמים, לחגוג בבית של מישהי ולא בהכרח בצימר וכבר חסכנו מלא כסף.

יש רווקות אבל אין מסיבה

הרבה בנות סיפרו לנו שהיתה מסיבת רווקות סבבה אבל הכלה ציפתה ליותר מסיבה, רצתה יותר מוזיקה ובלאגן ופחות ערב סולידי ורגוע. במקרה כזה, אם זו הכלה שלכן, (ורק אתן יודעות הרי מה מתאים לה) נמליץ לכם לתגבר את הערב בדי ג’יי שעושה קריוקי, כי זה בדרך כלל מרים את הערב (עד לשלב שבו הכלה שיכורה ומעידה על עצמה ברמקול שהיא לא כל כך יפה.. ולא בת 16..).

אפשרות צבעונית יותר וטרנדית מאוד היום היא מופע דראג אצלכם במסיבה, הופעה כזו מייצרת אנרגיות מטורפות ומלא צחוקים. 

דראג למסיבת רווקות

אז כמו שאתן רואות יש המון דרכים לשבור שגרה, אפשר לתבל את המסיבה עם סקסולוגית שתדריך אתכן ותדבר על אותם דברים שרציתם לדעת ולא היה לכם נעים, או סטייליסטית שתקטול את הארון שלכן ותלמד אתכן איך להתלבש לדייטים, תוכלו לשמוע סיפורים מצחיקים מעולם הרווקות והדייטינג, ותוכלו להנות מסדנת זוגיות.

בכל מקרה – לא חייבים להתפשר על עוד ערב רגיל – מסיבת רווקות יש רק אחת (לכל אחת) .

 

עוד כתבות במסיבת רווקות

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE