מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מסיבת רווקות למיכל – קונפטי בא למסיבה

אנחנו מזהירים מראש – המסיבת רווקות של מיכל תעלה לכן את רף הציפיות למסיבה הבאה…

צפיות (8361)
תגובות (0)
תאריך 20/04/2013

מיכל וצחי התחתנו בתחילת אפריל, ורק ארבעה ימים לפני האירוע המדהים היא עוד חגגה בסופ”ש מסיבת רווקות חלומי שכל אחת הייתה מאחלת לעצמה..

אז מה היה במסיבה?

הפורום: מיכל הזמינה היו 16 חברות ממעגלים שונים, היו חברות מהילדות, מהצבא, מהתיכון, מהאוניברסיטה ושתי אחיות של החתן (דילמה נפוצה לפעמים..) רוב החברות הכירו מהעבר ככה שהזרימה הייתה מעולה..

הלוקיישן: הוילה שהבנות בחרו היתה באיזור השרון, היתה בה בריכה, מטבח לבשל, מספיק מקומות לכולן לישון וגם מיקום הגיוני שלא דורש שעות נסיעה לצפון הרחוק.. מיכל הגיעה לוילה בשישי בצהריים, רוב הבנות כבר הגיעו קודם לטובת אירגונים, קישוט וכו’. עד שהגיעה ארוחת הערב ולפני שהתחיל החלק האמונותי הן ניצלו את השמש בג’קוזי, שתו מקערת הלימונצ’לו שנשארה מלאה רצוף כל המסיבה..

בתפריט: ארוחת ערב ממש שווה עם אוכל סטנדרטי של מסיבות רווקות, אבל עם ביצוע ברמה גבוהה.. בארוחת בוקר היו גם גבינות, סלטים, לחם שום ויתר מרכיבים הכרחיים לספיגת האלכוהול..

האקשן: החלק האמנותי כלל סרט שהכינו הבנות, משחקים כמו בינגו כלה, שכלל שאלות על מיכל, כמובן שצחי החתן לא הצליח להתחמק וענה על שאלות מראש. כדי לוודא שכולן שותות בקצב אחיד היתה כל הזמן קערה עם פתקים וכל פעם מישהי צלצלה בפעמון ואז היה צריך לשתות לפי מה שכתוב בפתק (לדוגמא, כל מי שהיתה עם הכלה בחו”ל צריכה לשתות, כל מי שחושבת שהחתן חתיך וכו’ וכמובן גם שאלות של סקס כמו never). וכמובן אין מסיבת רווקות בלי חבילה עוברת אז החברות של מיכל שידרגו עם המון משימות מגניבות : להסתדר לפי הכמות בנים שכל אחת שכבה איתם, לעשות לפדאנס לכלה, לספר סיפורי סקס מביכים וכדומה.

 

הבונוס של מיכל: הבנות דאגו למיכל לסרטון מרגש ולספר ברכות מהמם, מיכל מראש דאגה להכין מתנות לכולן (16 בנות.. לא מעט עבודה..) , היא חילקה לכל אחת קופסה אישית שהיא בעצם ערכה לסקס – וכתבה לכל אחת את השם הפרטי שלה ו”שלא תיתפסי לא מוכנה”.. בתוך הקופסא היה חוטיני, קונדום, מסטיק, סכין גילוח ואקמול. אהבנו! 

 

ולסיום אין ספק שזו היתה מסיבת רווקות מושקעת ומוצלחת במיוחד, השילוב של המון בנות, ממעגלים שונים, זרימה טובה, טאצ’ מקורי בכל דבר שהופך את המסיבה למסיבת רווקות מיוחדת ולא עוד מסיבה.. אפילו היו במסיבה שלוש בנות בהריון, והן נהנו לא פחות…

 סרטון מסיבת רווקות של מיכל:

 

חושבות שהיתה לכן מסיבת רווקות מיוחדת? רוצות להופיע במדור קונפטי בא למסיבה?  מוזמנות לשתף אותנו במייל confeti@contact.co.il

עוד כתבות בלפני החתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE