מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מונית הכסף – רעיון לסרט חתונה

אנחנו מזהירים מראש, האייטם הבא הוא קצת 2010 אבל מה, הוא תמיד עושה את העבודה. כמו שאומרים בכוכב נולד, פורמט מנצח לא מחליפים, וככה גם עם סרטי מונית הכסף לחתונות.

צפיות (11185)
תגובות (0)
תאריך 28/07/2012

מונית הכסף

אנחנו מזהירים מראש, האייטם הבא הוא קצת 2010 אבל מה, הוא תמיד עושה את העבודה. כמו שאומרים בכוכב נולד, פורמט מנצח לא מחליפים, וככה גם עם סרטי מונית הכסף לחתונות.

יתרון: אפשרות לשתף הרבה אנשים, יכול להיות קצר ומשעשע אם משקיעים בכתיבת השאלות (ולפעמים גם בתשובות, זו לא בושה להגיד לאבא של החתן מה לענות..)

חסרון: לוגיסטיקה לא פשוטה, לפעמים ערוך בצורה מטרחנת לקהל שצופה בחתונה, ובהתחשב במחיר הדלק היום, לא מאוד כלכלי…

דוגמא ראשונה לסרט חתונה, מונית הכסף, אפילו ברכב צהוב..

אז מאיפה מתחילים?

בוחרים נהג, בוחרים רכב, רצוי מרווח יחסית כדי שיהיה מקום למי שיושב ליד הנהג ומצלם. מקשטים את הרכב ככה שמבפנים ירגיש כמעט כמו האוטו של עידו. בדרום תל אביב אפשר למצוא מלא נורות צבעוניות, ובגדול מלא אביזרים שאין בעיה עם קצת קומבינות לחבר למצת של האוטו. שימו לב ? לא לצלם ביום ? כל האפקט הולך..

אחרי שהכל מוכן, הנהג יוצא למסלול שמוחלט מראש ומעלה לרכב חברים, בני משפחה, חברים מהעבודה של הזוג ושואל אותם שאלות על החתן והכלה. המטרה היא לא לצאת ליום צילומים מדן ועד אילת ולכן זה לא בושה להגיד לכולם לבוא למקום אחד, לשבת על קפה ומידי פעם לעבור לאסוף מישהו אחר. ועוד משהו קטן, אם לא תגידו שמדובר במונית הכסף, אלא שאתם באים לאסוף אותם והולכים לצלם משהו נניח, כשהם ייכנסו לרכב, קריאות ה”וואו, מונית הכסף, אני לא מאמיינה” יהיו אותנטיות יותר..

 

תראו איזה חשיבות יש לפרטים הקטנים בעריכה, הפתיחה האמיתית, והשוליים הצהובים שמלווים את כל הסרטון. הפונט של השאלות זהה למקורי, בקיצור ? תוספת 10 נקודות על עיצוב…

מומלץ לשלב את כל בני המשפחה, זה יכול להיות רגע השיא של הסבתות שנכנסות למונית..

חשוב חשוב ליצור תחושה אמיתית לגמרי גם לנוסעים במונית, תכינו מראש את הצלילים שהנהג משמיע לתשובה נכונה ולתשובה שגוייה ככה שתשמיעו את זה בזמן הצילום וזה ייכנס לעריכה.

כן, הגענו לחלק הקשה, עריכה.

בגדול, מומלץ לערוך ברמת השאלה, נניח לשאול את אותה שאלה את כולם ולשים תשובות ברצף, אפשר גם לערוך את זה משעשע ולהצליב בין השאלות לתשובות, לדוגמא לשאול, מתי אסי ונורית הכירו? הנוסעים עונים, לפני חמש-שש שנים. את התשובה הזו להדביק לשאלה אחרת “כמה זמן נורית מחכה שאסי יציע לה? “חמש, שש שנים”..

עוד כמה נקודות אחרונות ותוכלו לצאת לדרך:

  1.  צלמו את המונית ואת הנהג מידי פעם, תמונות של רמזורים, תמרורים רחובות, זה אחלה חומר לקליפ תיחה מגניב להכין לסרט עצמו.
  2. חובה חובה לשים כתוביות, מצלמה ביתית וצילום בנסיעה זה מתכון מושלם לסאונד גרוע ואף אחד לא יבין כלום.
  3. קצרו בחצי את הסרט שיצא לכם, זה לא פשוט אבל אף אחד לא רוצה לראות סרט של יותר מחמש דקות, גם אם זה החתונה של עידו ויונית בעצמם..

 בהצלחה! 

רוצים לראות עוד? כנסו לקונפTV

עוד כתבות בהחתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE