מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

לארגן מסיבת רווקות ולהישאר חברות

הרעיון הוא למצוא קונספט שהכלה תתלהב ממנו וכל השאר יוכלו לחיות איתו

צפיות (6849)
תגובות (1)
תאריך 05/10/2012

ארגון של מסיבת רווקות זו משימה יחסית פשוטה. לארגן מסיבת רווקות ושלא יהיה אף לא ריב אחד זו כבר משימה מורכבת בערך כמו להרכיב ארונית של איקאה.

 

אז איך באמת מארגנים מסיבת רווקות מעולה בלי לריב?

 

א. תיאום ציפיות – בשלב הזה אתן (המארגנות) צריכות להבין בעצם מה כולן רוצות ולהתחיל לתעדף. אין מצב לייצר קונספט שכולן מאושרות ממנו, הרעיון הוא למצוא קונספט שהכלה תתלהב ממנו וכל השאר יוכלו לחיות איתו. אז כדאי בשלב ראשון להבין באמת מה הכלה רוצה, מי בא לה שיהיה שם, מה בא לה לעשות ואפילו מה בא לה לאכול. תשמרו את הביקורתיות ואל תביעו דעה על רשימת המוזמנות או כל דבר אחר..

ב. תעמדו בזמנים – לוקח זמן לארגן, וצריך לתת מספיק זמן לכולם לשריין את התאריך. אם תזכרו להתחיל שבועיים לפני לעולם לא תמצאו תאריך שכולם מסכימות עליו. שלא לדבר על איך תראה המסיבה עצמה..

ג. סיעור מוחות – אתן (המארגנות) נפגשות לקשקש ולהחליט על כיוונים ורעיונות, שולחות מייל עם הרעיון לכל הבנות שמוזמנות ומספרות על האופציות.

כמה כללים:

  • לא להציע יותר משני רעיונות אחרת לא תתקבל החלטה לעולם.
  • מי שלא מגיבה למייל למעשה מוותרת על הזכות שלה להביע דעה בהמשך..
  • כל רעיון צריך להיות מוצג עם סדר גודל של השקעה כספית.
  • לא לכתב את הכלה למיילים..

 

ד. קבלת החלטות – ברוב של שתי חברות מהעבודה, אחת מהצבא ואחותו המעצבנת של החתן הוכרע לכיוון מסיבת רווקות בצימר. כל הכבוד, קחו יומיים לשמוח שעברתם את המוקש הראשון שהוא ההחלטה על הקונספט למסיבה ובואו נתקדם הלאה, יש עוד הרבה מוקשים לפרק.

ה. חלוקת התקציב – בשלב הזה, בדרך כלל אחת החברות מהעבודה הלשעבר לשעבר תגיד שהיא לא יכולה להגיע והעלות לכל משתתפת תעלה קצת. בהמשך צפויים שינויים נוספים ולכן כדאי לנהל את התקציב מראש, לכתוב בדיוק כמה יעלה הצימר, כמה יעלה האוכל, כמה רוצים להשקיע במתנה ולעמוד בתקציב הזה. שימו לב שאם פעלתן לפי ההנחיות, לא ייווצר מצב שמישהי תגיד פתאום ביום המסיבה שמדובר בעלויות גבוהות והיא לא התכוונה להוציא כל כך הרבה, ו”אולי פשוט נעשה את זה ביתי או משהו?..”

ו. צדק חברתי – מייל חלוקת תפקידים יוצא לדרך, וכל אחת מקבלת תפקיד. חשוב מאוד לאזן את המטלות גם מבחינת מאמץ וגם מבחינה כספית, ואם הוחלט שמנהלים תקציב אחד של כל הכסף, אז כל הוצאה נרשמת, וזה לא כי אנחנו קטנוניים אלא כי אנחנו רוצים לדאוג שאין אף אחת שתגיע לצימר בצפון הרחוק כשהיא רוטנת על כמה עלה לה המיכל דלק.

ז. הבלתי צפוי – עד היום של המסיבה עצמה המטרה לשמור על שקט תעשייתי. מידי פעם להוציא מייל נחמד, כמו טיזר למסיבת רווקות, כדי לעשות חשק ומצב רוח למסיבה עצמה, דבר שלפעמים פוחת ככל שמתקרבים למסיבה בגלל החפירות של ההכנות. למייל טיזר אפשר ורצוי לכתב גם את הכלה.

למרות כל זאת, יש הפתעות בחיים, ומישהי יכולה לקום בוקר אחד ולהגיד שהיא לא מתחברת לרעיון, שהמשחקים דביליים, שאין מספיק אלכוהול, או שהיא לא מבינה למה נוסעים יום שלם לצפון בשביל לשחק חבילה עוברת. זה יכול לקרות, לא להתרגש, כנראה שהחברה הזו לא היתה מעורבת מספיק, ומה שצריך לעשות זה להציע לה לארגן חלק מסוים במסיבה שיהיה לטעמה. (ולזכור להשקות אותה בהרבה אלכוהול במסיבה..)

ח. אלכוהול –פשוט שיהיה מספיק ממנו.

 

 

ט. זהו, מתחילים – המסיבה יוצאת לדרך, שימו חיוך, אל תנסו להצליב פרצופים לכתובת מייל, אנחנו בטוחים שבסוף תגלו זו שהכי עצבנה במיילים, תעשה הכי שמח, כי כנראה שבאמת אכפת לה שהכל יהיה מושלם.

עוד כתבות במסיבת רווקות

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE