מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

יוצאים לאור – מאסטר בחתונות

דווקא העיסוק בחתונה, מזוית כל כך אחרת, הוסיף לנו הרבה צבע לשגרה. דמיינו לכם שבכל פעם שאתם הולכים לחתונה, אתם בעצם עושים תחקיר לעבודה

צפיות (3994)
תגובות (0)
| תאריך 05/11/2012

לפני פחות מ 4 חודשים עלינו עם קונפטי, ואם היה אפשר לעשות תואר בחתונות יכול להיות שכבר היה לנו מאסטר.. שלא תחשבו שאנחנו מתלוננים, דווקא העיסוק בחתונה, מזוית כל כך אחרת, הוסיף לנו הרבה צבע לשגרה. דמיינו לכם שבכל פעם שאתם הולכים לחתונה, אתם בעצם עושים תחקיר לעבודה. רק שבשונה מנוכחות רגילה בחתונות, אתם לא בוחנים את השמלה של הכלה (בנות) או איכות הסטייק (בנים), אלא דווקא את המעגל הראשון. אתם רואים איך החברים מהצבא עושים מארב לחתן כל פעם שהוא מראה סימנים של ירידה מהרחבה, את החברות של הכלה שמחליפות לכפכפים עוד לפני החופה, את האמא של הכלה שמתדלקת יתר על המידה, והאבא של החתן שיצטער מחר על כמות הפעמים שהוא הרים מישהו על הכתפיים.

בכל חבורה יש חלוקת אחריות, יש את ההוא שאחראי על הפויקה, יש את זו ששומרת על הקשר בין כולם, יש את זה שמארגן פוקר, יש את זו שמתעצבנת שאצלה תמיד רואים כדורגל. מאז שקונפטי עלה לאויר, לא משנה מה היה התפקיד של כל אחד מאיתנו לפני כן, התפקיד השתנה, אנחנו דוקטור לחתונות בחבר’ה. כל אחד מאיתנו מקבל הודעות או טלפונים בנוסח “יש לך רעיון לשיר לליפ דאב“? או “יש לך רעיון למסיבת רווקות בחורף” והשאלה שהכי משעשעת אותנו תמיד, זה “כמה לשים” לחתונה של חבר מהעבודה? אז אנחנו לוקחים את התפקיד שלנו ברצינות, וממשיכים להעלות תכנים איכותיים, חלקם מדברים שעשינו, חלקם מדברים שראינו, וחלקם מדברים שהמצאנו..

כנראה שאנחנו מצליחים לקלוע ולמצוא לכם את הרעיונות הכי מקוריים ומיוחדים, כי מהתגובות של הגולשים שלנו, נראה שיש המון מקום לחדש ולהפתיע בתחום הזה.

מקווים שאתם שואבים השראה, מוצאים רעיונות ומצליחים לשמח את החשובים לכם.

בפוסט הבא נספר לכם על הקמת אינדקס העסקים של קונפטי.

+ עוד עסקים

אפשרויות תגובה נוספות

התחברות לאתר

?עדיין לא נרשמת

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE