מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

חם ברחבה – גימיקים מקוריים לחתונה

עם קצת מחשבה, השקעה, תכנון והוצאה כספית לא רצינית אנחנו יכולים להכניס הרבה אקשן ובאזז לרחבה, ולא פחות חשוב – לשמח, להפתיע ולרגש את החברים שלנו שמתחתנים.

צפיות (10143)
תגובות (0)
תאריך 26/06/2012

השעה 23:00, המסיבה כבר מתקרבת לשיא. מדובר בנקודת מפתח מבחינת הרבה גורמים באירוע. זה השלב בו המבוגרים מתחילים לפרוש מהרחבה, וגם חלק מהצעירים מחפשים קינוח מפנק ומראים סימנים עייפות ראשונים… עכשיו מתחילה גם שעת המבחן של הDJ- האם הוא יגרום לכם להביט על השעון מדי 10 דקות או שהוא יגרום לכם להרגיש, ממש כמו הכלה, שבא לכם שהערב הזה לא יגמר לעולם. אז מה הקשר שלנו, החבר’ה, לשלב הזה? הרי ברור לנו וברור לחתן ולכלה שאנחנו לא זזים מהרחבה בשעתיים הקרובות. אז אנחנו כבר כאן, למה שלא נעלה את האירוע לרמה גבוהה יותר?

עם קצת מחשבה, השקעה, תכנון והוצאה כספית לא רצינית אנחנו יכולים להכניס הרבה אקשן ובאזז לרחבה, ולא פחות חשוב – לשמח, להפתיע ולרגש את החברים שלנו שמתחתנים. שתי מילות המפתח כאן הן: תזמון ומקוריות.

על התזמון כבר פירטנו בפתיח. כמובן שמדובר בבחירה סובייקטיבית לחלוטין. בדרך כלל יוזרמו לרחבה בשלב מוקדם של הריקודים כל מיני גימיקים שהחתן והכלה רכשו (כובעים, משרוקיות, מתנפחים למיניהם…) וכדאי לתת לזמן לעשות את שלו עד שהדודים הרחוקים מנהריה (שהחתן והכלה לא פגשו מעודם) “ישאילו” את כל הצ’ופרים… מעבר לכך, קחו בחשבון שיש הבדל גדול בתזמון אם מדובר באירוע בופה או בהגשה (באירוע הגשה יש “משיכת זמן” טבעית של משך האירוע בגלל פיצול הגשת המנות).

לגבי המקוריות, זה שם המשחק. אם תצליחו למצוא גימיקים לחתונה או הפתעה שטרם ראיתם על רחבות הריקודים בחתונות אתם הולכים לעשות את זה ובגדול. קבלו מספר רעיונות שיוציאו אתכם גדולים.

מאווררים עם כיתוב LED

זוכרים את המאווררים האישיים מהטיול השנתי של כתה ד’2? אז הנה הם חוזרים עם טוויסט גאוני- כשמפעלים אותם מופיע עליהם כיתוב באותיות LED שמותאם אישית עם שמות החתן והכלה או כל ברכה שתרצו.

זה מוצר אישי ומקורי אבל אל תשכחו להשאיר 3-4 בבית כדי להעניק אח”כ לחתן והכלה מזכרת. אלה שתפזרו ברחבה ימצאו את דרכם לאורחים המומים..

אפשר למצוא את המאווררים בהולה- חנות של אירועים

 

 

סינר עם תמונה

נתקלנו ביציאה הזאת בחתונה שבה הכלה ידועה ביכולות הבישול שלה. אחיו של החתן הפתיע אותה ופיזר ברחבה עשרות סינרים עם תמונה של הזוג. הביקוש לסינרים הזכיר לנו את מה שקרה כשאנשים חיפשו “שטוחים” בסופר.. אתם יכולים לראות בעצמכם איך זה נראה ברחבה. חוץ מזה, לכולם נשארת מזכרת מאוד שימושית מהחתונה.

אפשר לעצב ולהזמין משלוח ישירות באתר של קולורטאצ’ (ועוד אינספור חנויות)

מצלמות חד-פעמיות

חתונה היא אחד מאותם אירועים שקיימים בשני מימדי זמן. הווה ועתיד. תשאלו כל כלה על ההחלטות שהיא קיבלה ותמיד תקבלו טיעון כפול- קשקוש מסויים על האירוע מלווה בקשקוש מסויים על איך זה יראה בתמונות. זאת אחת הסיבות לאינפלציה בכמות הצלמים שמתעדים חתונות. הצלמים, טובים ככל שיהיו, לא מכירים את הנפשות הפועלות והרבה פעמים מפספסים רגעים קטנים וגדולים. זה קורה כי כמובן שהצלמים רודפים אחרי מי שמשלם להם ולא מחפשים את כל השאר… כאן אתם נכנסים לתמונה והופכים חלק מהאורחים לאיתי אנגלים חמושים במצלמות חד פעמיות. זה ממש לא יקר, פשוט לתפעול וסיכוי טוב שהחתן והכלה יזכו לראות תיעוד של הרבה מאוד רגעים שלא היו מודעים אליהם- חווית החופה מעייני הקהל, בן דוד שיכור שנרדם בפינת האולם וטירוף ברחבה גם בשעות הקטנות.

מצלמות חד פעמיות מעוצבות באתר פיאסטה גימיקים

 

עוד כתבות בהחתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE