מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

והרי התחזית לעונת החתונות ? קר וגשום!מסיבת רווקות בחורף

איך מתמודדים עם חברים שבחרו להתחתן בחורף, ומה הסיכוי להכחיל מקור בזמן חופה בפברואר?

צפיות (5537)
תגובות (0)
תאריך 03/01/2013

כשאנחנו עוסקים בתחזית, אנחנו מדברים על מתמטיקה פשוטה: יש בשנה 12 חודשים בהם חברים שלכם יכולים להתחתן. אנחנו יודעים גם שגשם בנובמבר קיים רק בשיר, ובשבט חמה הפציעה ליום אחד, ככה שאנחנו מדברים על ארבעה חודשי חורף בממוצע שבהם יש סיכוי שתמצאו עצמכם כחולים מקור עומדים בחופה כשבחוץ 10 מעלות. אז חברים שלכם החליטו ללכת על חתונת חורף? זה לא רק משפיע על הצ’ק, זה משפיע גם על ההערכות.. להלן תחזית מזג האויר לחודשים הקרובים:

שקע ברומטרי

התחלתם לארגן את אירועי הטרום חתונה ואתם חוששים ש “איך אפשר לעשות מסיבת רווקות בחורף?” אז צאו מהלחץ, בדיוק כמו גן טרום חובה, גם אירועי הטרום רק מכינים אותך לדבר האמיתי: חתונה בחורף. חשוב להתכונן וללמוד מבעוד מועד איך לחגוג עם מעילים. מסיבת רווקות לא מושפעת מהמיקום שלה או מהמזג אויר בחוץ ? היא מושפעת אך ורק מהמצב רוח של הבנות ומכמות האלכוהול (מסיבת רווקים לדוגמא לא מושפעת מכלום מלבד איכות הבשר ואיכות החשפנית). ולכן, אין שום משמעות לעניין וזה דווקא מוסיף מוטיב מגניב למסיבת רווקות בצימר חורפי.. לכו על סנגריה חמה, או סיידר תפוחים, וככה תוכלו להזרים אלכוהול במסווה של התחממות.

מסיבת רווקות בחורף

רעמים וברקים

החתונה מתקרבת, אז מה עושים? איך מתמודדים עם חתונה של החבר הכי הכי, דווקא בינואר? איך אומרים לאחותך שחופה בפברואר באחוזת שקר כלשהו זה לא לגיטימי?

אז זהו, שלא אומרים. יש קו מאוד דק שעובר בין בחורה רגילה לבריידזילה, אם טעית בלשונך וחצית את הקו חשוב שתדע שאין דרך חזרה. את/ה לא רוצים להיות זה שאמר לכלה את מה שהיא לא רוצה לשמוע ? יהיה קר, כולם יקפאו, נקישות שיניים מצד הכלה זה לא סקסי ועור ברווז לא נראה טוב בHD. אז מה כן עושים? רמיזות קלות, תוך מציאת יתרונות יחסיים לחופה בפנים, לדוגמא: אור של אולם מחמיא יותר מאור של זרקורים. זהירות היא מילת המפתח.

מעונן חלקית

יום החתונה הגיע ואתם תוהים מה עושים אם נבחרת ללוות את הזוג המקסים לצילומים ובדיוק כשיוצאים מהסלון מתחיל לרדת גשם? לשם כך הכנו את המדריך למלווה ביום חורפי. חובה להגיע מראש מצוידים בשתי מטריות: מטרייה אחת לבנה, אמיתית וגדולה שיכולה להכיל צלם וכלה (שני האובייקטים החשובים ביותר בסיטואציה). ועוד מטרייה מתחרה לבנה שיכולה להכיל כלה לחוצה אחת שמצטלמת ברגעי הפוגה. 

Source: cinecrib.com via Jayne on Pinterest

 

 

עוד טיפ קטן, כשהכלה מתארגנת ליציאה, חשוב לתפוס שיחה מקדימה עם הצלם ולחשוב על לוקיישן סגור, נכון, זה תפקידה של הכלה, אבל היא הרי לא עשתה את זה כי היא השלתה את עצמה שינואר זו עונת המלפפונים ולא עונת התפוזים, ובשביל זה את/ה פה.

רוח מזרחית

יש גשם, יש ברד, יש שלג, לא משנה מה יש ? אתם לא דני רופ ואף אחד לא ביקש מכם שתגישו לו את התחזית. בשום שלב ביום האירוע או בימים הקודמים לא ? אין לנקוב בכמות משקעים ומעלות (או דיווחי תנועה לצורך העניין, אבל זו כבר כתבה אחרת..) אתם כאן כדי להפשיר את החששות של החברים שלכם, הוריהם, ואם צריך גם את של הרב. אתם הרוח המזרחית של האירוע, כל תפקידכם הוא לשמח ולהרגיע את הזוג, וזה תקף לכל ימות השנה (אולי מלבד שישי בצהרים באוגוסט ). במקום לקטר תפתיעו עם מטריות..

 

חם ומגניב

בסופו של דבר, זה לא משנה מה קורה בחוץ, מה שחשוב זה שיהיה חם ברחבה (ושתקחו כמה שיותר מגנטים). הפתיעו את החברים שלכם עם סרט חתונה מושקע, פלאש מוב ברחבה או שתחלקו גימיק מיוחד שיחמם להם את הלב.

הפתעה לחתונה

 

 

ותזכרו, בשביל זה יש חברים.

 

עוד כתבות ביום החתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE