מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

הנהג של מיס דייזי – קישוט רכב חתן כלה..

קישוט רכב זה התחום שבו החתן עשוי להפגין יצירתיות שאינה במקומה היות והרכב זה התחום היחיד שלגביו לא קיבל הוראות מפורשות מהכלה..

צפיות (23390)
תגובות (3)
תאריך 18/02/2013

כבר דיברנו על זה שלא ברור מה בדיוק התפקד של החתן ביום החתונה עצמו. היא משכימה קום עם הזריחה ומתחילה את הלוז שכולל משימות שהוא לא מספיק אפילו בשבוע.. הוא מתעורר כשהיא כבר סיימה עם האיפור ועד שהיא אוכלת משהו קטן לצהריים הוא עוד לא השלים את המשימה היחידה שלו לבוקר זה: להתגלח. בצהריים מגיע החלק העמוס של הלוז של החתן – איסוף הזר, וקישוט הרכב.

לרוב, המשימה תהיה כה גדולה שייקח איתו החתן את החבר הנהג, מלווה של הכלה ואחות שמפקחת. זה המקום שבו החתן עשוי להפגין יצירתיות שאינה במקומה היות והרכב זה התחום היחיד שלגביו לא קיבל הוראות מפורשות, ולכן אנחנו כאן, פונים אליכם החברים של החתן והכלה: תפתחו עין. וגם שתיים. אם נדרש, קחו פיקוד. קבלו כמה רעיונות לקישוט רכב חתן וכלה.

1. קישוט סטנדרטי, פפיונים גדולים:

אפשר ללכת למקום שיקשט לכם ואפשר גם ללמוד מאניקה איך להכין לבד. בכל מקרה אם הכלה אמרה משהו כמו “אל תגזים עם הקישוטים” זה בדיוק בשבילה. מצד שני אם היא חובבת קיטש, תמשיכו הלאה..

2. הטאצ המוקפד, ניחוח של חו”ל

שרשרת של פחיות כמו בסרטים הוליוודים, כדורים סיניים או שרשראות שתקנו או תכינו לבד, יש בזה משהו קסום, רק קחו בחשבון שהרעש יכול להיות מעצבן, וזה לא יום לבדוק את סף העצבים של הכלה.. אולי תוסיפו את הקישוט הזה ליציאה מהאולם ולדרך חזרה הביתה..

 

3. יצירתיות וחוש הומור

הכלה קולית, החתן יצירתי, למה לא לשחק אותה כמו החברים של פנינית וניר ולהפתיע אותם עם קישוט כזה? רק קחו בחשבון שלנסוע עם לוחית רישוי מכוסה זה לא חוקי אז שלא תגידו…

 

4. מוגזם מוגזם מוגזם

כאן אנחנו לא תומכים, רק רצינו להזכיר לכם שהרכב נועד לנהיגה אז תמנעו מלכסות את כל השמשה..

 

ואחד אחרון למשקיעים אמיתיים שרוצים טאצ’ אישי: צלון מודפס לרכב:

בהצלחה, ו.. סעו בזהירות!

עוד כתבות ביום החתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE