מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

בובה של לילה – הפתעות לרחבה

כשמתעוררים בבוקר של אחרי החתונה, יש הרבה סיטואציות שאתם לא בטוחים שאכן קרו..

צפיות (14304)
תגובות (1)
תאריך 03/07/2012

כמו שכבר למדתם להכיר אותנו, אלו בדיוק הדברים שאנחנו מחפשים ככה ששמחנו להיות נוכחים בחתונה הזו: גם אנחנו, וגם יתר האורחים, פשוט לא הבנו מה קורה ואיך ברגע אחד הרחבה התמלאה צבע כשפתאום השתלטו על הרחבה 12 בובות פרווה ענקיות בתוכן מסתתרים החברים הכי קרובים וכמובן המשפחה.

אין ספק שהנוכחות של בובות הענק ברחבה היתה מפתיעה מאוד והוסיפה התרגשות חדשה לחתן והכלה שלא הבינו מה קורה וניסו להבין מי נמצא בתוך כל תחפושת.. כשהסתכלנו על התמונות מהאירוע ראינו שכל מיני אורחים באולם פשוט קמו לראות על מה מדובר, נשאבו לרחבה ואפילו הצטלמו עם הבובות בלי לדעת בכלל מי נמצא שם.. חלק מהאורחים חשבו שהזוג הזמין בעצמו את הבובות ולא הבינו שמדובר על הפתעה שארגנו להם המשפחה.

 

 

אז איך עושים?

אין יותר פשוט מזה, בוחרים חברים למשימה, הולכים למחסן תחפושות, משכירים כמה בובות וזהו בעצם. טיפ של אלופים: לא פשוט להסתיר כזו כמות של פרווה מהחתן והכלה ? תתאמצו. בחתונה הזו כמעט ונחשפה ההפתעה..(בכל זאת, לא פשוט להסתיר כזו תפאורה..)

דאגנו לכם גם לעדות מצולמת, שלא תגידו..

 

 

את הרעיון הזה אפשר לקחת לכל מיני כיוונים, תראו בחתונה של פנינית וניר, אורח מיוחד הצטרף לאירוע, תראו כמה שהוא מוסיף לאוירה ולתמונות.. אהבנו!

 

 

 

עוד כתבות בהחתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE