מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

בדרך לחתונה עוצרים לפנצ’ר

שימו לב, מרפי אומנם לא אישר הגעתו אבל הוא תמיד מפתיע ומגיע לחתונה.
ואנחנו גם שמענו לא מעט סיפורים של אנשים שפגשו אותו דווקא בדרך..

צפיות (6823)
תגובות (0)
תאריך 04/07/2012

יום חמישי, אתם יוצאים מתל אביב באיחור, כי מי שם לב שכתוב חופה עם השקיעה? (מה הקטע הזה? אנשים עובדים!! ), אתם מתלבטים אם לעלות על איילון או על נמיר, הwase מכניס אתכם לפקק ענק, תודה לבנצי שדיווח 20 דקות בגלגלצ. הכל בסדר, החופה לא תתחיל בזמן, אבל את הסביצ’ה בקבלת פנים כבר לא תטעמו.

הפקק השתחרר, השעה כבר 20:30, אתם מתחילים להתקדם, או לפחות ככה נדמה לכם (למה אנשים מתעקשים להתחתן בשרון? זה רחוק!! ובכלל, חדרה זה לא השרון, לא משנה מה יגידו לכם). ותוך כדי נסיעה, רעש חזק ואחריו דממה באוטו. יש לנו פנצ’ר אומר הגאון הראשון ובזה הרגע כולכם פספסתם את החופה של החבר הראשון שמתחתן בחבר’ה.למה דווקא הראשון? כי בשני כבר לא תעשו טעויות כאלו.

אז איך נמנעים ממצבים כאלו?

 רצוי לצאת מספיק מוקדם כדי לעבור בשלום כל תקלה בדרך. היות ואנחנו יודעים שיש מי שמחליפה בגדים חמש פעמים לפני שהיא יוצאת מהבית ומעכבת את כולם, כנראה שהפתרון הזה פחות פרקטי. אתם יכולים פשוט לנסוע במונית או הסעה לחתונה, וככה כל תקלה בדרך היא בעיה של הנהג כי אתם כבר מזמן יצאתם מהאוטו ועליתם על מונית אחרת. זה אומנם עלות כספית אבל פעמיים כי טוב ? גם כולם יכולים לשתות וגם חסינות מפני חוק מרפי. אנחנו אומרים ? מדרגת אח/חבר טוב מאוד ? לא לוקחים סיכונים. ועוד משהו, אם כבר, לפחות תוודאו שיש לכם גלגל רזרבי וכל מה שנדרש להחליף גלגל. (וכמובן ווסט זוהר, תארו לכם לקבל עוד קנס מעבר לצ’ק…)

יום חג לגנבים.

אנחנו מגישים לכם בזאת מסר ממשטרת ישראל: אל תסמכו על מזלכם הטוב, שמרו על הציוד בדרך לחתונה, בזמן החתונה ולאחריה.

אנחנו לא כאן כדי להשבית שמחות, ולהביא לכם את כל הסיפורים הכי מבאסים, אבל נעשה את זה בכל זאת כי אולי ככה נמנע מכם תקלות מיותרות בערב.

צילום: גדי סיארה

  1. תשאירו שומר בבית בזמן החתונה. אבא, אמא, זה לא הזמן להתקמצן, יש יותר מידי סיפורים על בתים שרוקנו בזמן שבעליהם היו בחתונה, ובטח כאשר מדובר בחתונה של מישהו קרוב, שנמשכת שעות ארוכות יותר. מצאנו לכם דוגמא..
  2. אם אתם מלווים את הכלה והחתן והאוטו מקושט, תשאירו שומר באוטו ואל תשאירו את האוטו לבד לרגע. בחתונה האחרונה שהיינו, הזוג הצטלם ביפו וכשחזר לאוטו החלון היה שבור ואיתו נעלם התיק של החתן שהיה בבגאז’. להזכירכם מה נמצא עם הזוג במהלך היום: טבעות, כסף מזומן לטיפים, בגדי החלפה, פלאפונים, כתובה. אתם באמת רוצים שכל הדברים האלה יגיעו עם הזו לאולם, בעיקר כי אתם אלה שתהיו איתם כשהם יגלו שהתיק נעלם… באופן כללי, אתם המבוגר האחראי בסיפור הזה, תנסו להקדים את החתן והכלה ולחשוב על תקלות לפני שיצוצו.
  3. טרגדיה אחרונה וסיימנו לערב זה. תעשו טובה, אל תשלחו את הילדים שלכם עם הצ’קים לבד במונית או משהו כזה. יותר מידי סיפורים, או שתדאגו שיסעו עם חברים, באוטו לא מקושט, או שתפצלו את הצ’קים בין המשפחות. אנחנו לא רוצים להכניס אתכם ללחץ ובטח לא מחפשים שתאזקו עצמכם לכספת ליתר בטחון, פשוט תהיו ערניים מדובר בהרבה כסף וחבל שיגיע לידיים הלא נכונות.

צירפנו לכם גם עדות כתובה וגם מצולמת, השקענו! 

מחפשים הסעה לחתונה? חפשו המלצות בפורום.

 

 

עוד כתבות ביום החתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE