מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מסיבת רווקות סטייל מאסטר שף

קונספט שלם למסיבת רווקות, שלא רק סוגר את נושא הארוחה אלא מעביר כמה שעות מהמסיבה בכיף ותורם לגיבוש בין הבנות

צפיות (12268)
תגובות (0)
תאריך 01/06/2013

מסיבת רווקות בדרך כלל כוללת כמה פשטידות, פסטה והמון סלטים, עד היום, אם רציתן לשדרג את הערב הדרך שהיתה לכן היתה להזמין שף פרטי שיכין לכם ארוחת ערב פרטית ויעלה את הרמה הקולינרית במסיבה. על אף שזו אופציה מקסימה אנחנו מודים שהיא אופציה שלא מתאימה לכל מסיבת רווקות בעיקר בשל סוגיית התקציב. אז מה עושים? חוזרים לקישים?

אפשר גם אחרת

אנחנו מציעים לכם קונספט שלם לערב, שהוא לא רק סוגר את נושא הארוחה אלא מעביר כמה שעות מהמסיבה בכיף, תורם לגיבוש בין הבנות, במידה ולא מכירות, יוצר חגיגיות נוספת לארוחה עצמה בשל ההשקעה ובעיקר מוסיף ייחוד למסיבת רווקות שלכן..

כמה מילים על הקונספט ויוצאים לדרך

בגדול, יש המון דרכים לנהל את הערב הזה, אבל בגדול הרעיון הוא שמתחלקים לקבוצות על פי כמות הבנות, כשכל קבוצה אחראית על חלק מסויים מהארוחה. את המחשבה על המתכונים והמרכיבים כמובן עושים מראש כדי להכין הכל לפני שמגיעים לוילה/צימר.

 המתכון שלנו לערב מאסטר שף:

א. מחליטים על הקבוצות: מחלקים את מספר הבנות למספר המנות המבוקש כדי לדעת כמה בנות בקבוצה. נהוג ללכת על ארבע מנות (ראשונה, עיקרית, תוספת וקינוח) כשאת הסלט + תוספת נוספת מכינים מראש אבל אם אתן הרבה בנות, אפשר לחלק גם את שתי המנות האלו כחלק מהמשימה. 

מסיבת רווקות מקורית - מאסטר שף

ב. בוחרים מתכונים – השלב הזה סופר חשוב כי הוא גם יקבע את התקציב, על פי המרכיבים שתבחרו (לכן חשוב לקחת מתכונים בלי רכיבים יוצאי דופן), והוא גם יקבע את משך ההכנות, ולכן חשוב לא לבחור מנות שדורשות בישול ארוך, הכנות מקדימות, השריות ארוכות וכו’. אל תשכחו לברר מראש אם יש מישהי צמחונית וכמובן לשים לב לכוון את התפריט לטעמה של הכלה ולא להפגין חוסר רגישות בבחירת מנה עיקרית שהיא לא תאכל..

מסיבת רווקות מקורית - מאסטר שף

ג. קונים באופן מסודר את כל המרכיבים, ממספרים את המנות, ומכניסים לכל קופסא את המרכיבים הדרושים להכנתה + המתכון וממספרים את הקופסא. אפילו דברים כמו תבלינים, או כמה כפות שמן זית כדי להכניס פנימה בשקיות, קופסאות קטנות, צנצנות או כל אילתור אחר.

מסיבת רווקות מקורית - מאסטר שף

ד. מחליטים על דרך החלוקה של הבנות, אפשר לנצל את ההזדמנות ולהכניס בדלת האחורית משחק למסיבת רווקות – חבילה עוברת, שבסופו של דבר מתקבלת חלוקה לקבוצות. נניח, “העבירי לבחורה שמכירה את הכלה הכי הרבה זמן” – זו שמקבלת את הפתק מוציאה מספר מסלסלה וזה מספר הקופסא שלה..וכך הלאה..

ה. מתחילים לבשל! כדאי לשדרג את המתכונים עם תמונות יפות של הכלה. אפשר להוסיף סינרים לכולם, או רק לכלה סינר עם הדפס.. כדאי להכין לכלה כרטיסיות לדירוג המנות, ושיהיה בתאבון! 

מסיבת רווקות מקורית - מאסטר שף

 

כל התמונות נלקחו ממסיבת הרווקות המושקעת של שלומית אופיר – כנסו לקרוא את כל הפרטים..

עוד כתבות במסיבת רווקות

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE