מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מסיבת רווקות בסימן סדנאות – קאפקייקס

מידי פעם נציע לכם רעיון להפעלות מיוחדות במסיבת רווקות, והפעם – קאפקייקס

צפיות (7387)
תגובות (0)
תאריך 26/07/2012
  • תגיות

בזמן האחרון אנחנו מקבלים המון רעיונות להפעלות במסיבות רווקות. האפשרות של להזמין סקסולוגית או קוראת בקלפים תמיד היתה קיימת, ועד היום מאוד מבוקשת, אבל אנחנו מזהים שלאחרונה יש יותר ויותר הפעלות שבהן המשתתפות האחרות לא רק נהנות מהחויה אלא גם לוקחות ערך מוסף אמיתי מהמסיבה ולומדות משהו חדש.. (למרות שאנחנו בטוחים שגם מסקסולוגית יש מה ללמוד אבל נשאיר את זה לכתבה אחרת..).

 

 

 

אז אולי התופעה נובעת מכך שאנחנו משקיעות סכומים לא קטנים בהפקת המסיבות האלו ואנחנו רוצות להרגיש חלק מההשקעה חוזרת אלינו, ואולי פשוט נגמרו לנו הרעיונות, אבל כך או כך אנחנו לא עוסקים פה בניתוחים התנהגותיים עמוקים אלא רק ברעיונות טובים ולכן בחרנו עבורכן כמה סדנאות מושקעות למסיבות רווקות.

סדנת קאפקייקס

אין ספק שהבצק סוכר חזר לאופנה והגעתם מאנגליה של הקאפקייקס לארץ גררה אחרה טרנד חזק של עיצוב עוגות בצבעים זרחניים ואם כך אין סיבה שכל אחת מכן לא תדע את המלאכה.

הפעלה למסיבת רווקות

יש היום לא מעט סדנאות כאלו בשוק , הרעיון הוא להזמין בעלת מקצוע למקום בו אתן נפגשות, זה יכול להיות בבית, בלופט או אפילו בספא (רק תוודאו עם המקום לפני כן). מדובר בסדנא של גג שעתיים, מאוד צבעונית, מאוד חוויתית, כמובן שווה לוודא ש”גברת מתחתנת” בעניין, אבל זה כבר התפקיד שלכן..

הפעלה למסיבת רווקות

 שימו לב: כשאתן פונות לבעלי המקצוע תזכרו לשאול את השאלות הנכונות כדי לבחור בסדנא הכי מפנקת. לדוגמא: מה משך הסדנא, מה כמות הקאפקייקס שכל אחת מכינה, האם יש מספיק חומרים לכולן (כדי שלא כל אחת תחכה לתורה ותסיימו להכין את הקאפקייקס בערב החתונה) וכו’..

נשאלת השאלה, האם אחרי סדנא כזו תדעו להסביר לנו סוף סוף מה ההבדל בין מאפינס לקאפקייק?

הפעלה למסיבת רווקות

סדנא כזו אמורה לעלות משהו כמו 400-500 ? תלוי בכמות המשתתפות וכמות הקאפקייקס שתכינו, אבל אם כבדה עליכם ההוצאה, ויש מישהי בחבורה שהיא בענייני האפייה, אפשר לנסות לעשות זאת בעצמכן, כמובן שחשוב לשמור על אסתטיות של כל התהליך כי בכל זאת מדובר על אוכל, שימו לב ולהגיע מאורגנות עם כל האביזרים והמרכיבים והכי חשוב – להכין מספיק עוגות בסיס!

הפעלה למסיבת רווקות

בנתיים, ריכזנו לכם כמה כתבות הדרכה בנושא קאפקייקס

 

ואחת אחרונה, והפעם במבטא בריטי

זהו, בהצלחה,

ואגב, גם אם בחרתן בהפעלה אחרת לגמרי ? קאפקייקס זה רעיון מעולה בתור כיבוד למסיבה..

 

עוד כתבות בלפני החתונה

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE