מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מסיבת רווקות או טיול שנתי

כמו בכניסה לרכבת הרים, גם כאו הכניסה מוגבלת: מדובר על חבורות הרפתקניות, שלא חוששות מהפקה אמיתית של מסיבת רווקות בשטח, ומוכנה לצאת מאיזור הנוחות שלה..

צפיות (209279)
תגובות (0)
תאריך 27/04/2013

מסיבת רווקות לא חייבת להיות מה שאתן חושבות עליה. 

אם בא לכן על אירוע יוצא דופן, או שאולי הכלה היא טיפוס קצת אחר, ואתן יודעות שהיא לא מתחברת לקונספט הרגיל של מסיבת רווקות, אנחנו כאן כדי לתת לכם רעיונות מחוץ לקופסא. העיקרון היחיד שיישמר הוא שזה יהיה מפגש של בנות בלבד, ושיהיה אלכוהול!

 

מסיבת רווקות עם לינה בשטח

מה דעתכן על הקונספט הבא: מסיבת רווקות שמתחילה בטיול רגלי קצר ומסתיימת באוהלים, פויקה וגיטרות? (אם אין לכם גיטרה בחבורה אנחנו לא יכולים לעזור..זה הזמן לחפש חברות נוספות להזמין..)

 
 
 

 

אם אתן מתחברות לרעיון של לינה בחוץ, אוהלים וזה, אבל לא מתחברות לטיול, אפשר פשוט לקבוע להתחיל בנקודה שבה מעבירים את הלילה. אפשר להגיע קודם ולארגן את ההפקה, אפשר להקים גם מאהל גדול ומוצל, והכי חשוב ולדאוג לעיצוב מדהים של מסיבה שאפשר לעשות רק בטבע..

 

מה חשוב? גנרטור יכול לשדרג את האוירה אם אתן לא הולכות לפארק מוסדר של קק”ל. זה יסגור לכן את הפינה של תאורה ושל מוזיקה. חשוב לדאוג למחצלות שיהיה נעים לשבת, שולחן מתקפל, כריות ופופים אם יש. כל זוג יביא איתן אוהל ושקי שינה, וכמובן לחלק את הכיבוד בין כולן וללכת על דברים שמגיעים כבר דיי מוכנים כדי לא לבזבז זמן הכנות מיותר.. פנסים סיניים ישדרגו את הקישוט של המסיבה..

 


מסיבת רווקות בים
 

כבר כתבנו על מסיבת חוף, אז לא נרחיב בנושא, אבל את אותו ערב שחשבתם לעשות במדבר או באיזה פארק בצפון, תוכלו לעשות פשוט בחוף! היתרון – אין תחליף לרחיצת בוקר בים. חסרון – אין תחליף לחול בנעליים.

 

מסיבת רווקות עם אדרנלין

זה יעבוד לכן אך ורק אם הכלה בקטע. אם לא – תוותרו מראש. קייאקים בצפון, טיול סוסים בשרון, סגווי בירושלים, או תל אופן בתל אביב. כל אחד מהדברים האלה יכול להיות חלק מיום חוויתי שתארגנו לכלה שלכן, ויכול להיגמר בבית של מישהי, בשטח, בלופט או סתם על החוף. 

 

 

כל דבר שהוא טיפה תחרותי יכול בקלות להפוך להיות סביב הכלה, טיול אופניים עם משימות שקשורות לכלה, חפש את המטמון, המרוץ למיליון או כל משהו קצת היתולי יכול להתאים.

 

אז לא משנה מה האופציה שבחרתם, אל תשכחו להשקיע בפרטים הקטנים (תחשבו על קישוט לאופניים לדוגמא..), בקישוטים למסיבה (לקשט את בקבוקי השתייה בוואשי טייפ), באוכל מתאים (לא לקחת קישים לים) ובהמון מצב רוח! 

עוד כתבות במסיבת רווקות

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE