מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מברוק – אחי, איפה הבית שלי?

אז מי ינהג??? מתחילים לחשב כמה כל אחד שתה.. בעל הרכב מקבל בונוס של 50 נקודות וזוכה בנהיגה. איכשהו זה תמיד ככה, כנראה שגם אם עושים תאונה עדיף לעשות את זה מאחורי הגה שאתה מכיר.

צפיות (3639)
תגובות (0)
| תאריך 23/08/2012

אני מתעורר, על ספה מאוד נוחה. מסתובב ימינה ושמאלה לחפש את השלט של המזגן. כשאני לא מוצא אני מתיישב, מרים את הראש ורואה ברושים. ואז אני נזכר שבתל אביב אין יער, אז אני כנראה לא בבית.

החתונה בפרפוריה האחרונים. על הרחבה שלושה מתמידים, מעופפים הלוך ושוב ולא מרפים גם כשהדיג’יי עושה עליהם ניסויים עם טרנסים שהאדם הלבן עוד לא שמע עד היום. נראה שהגיע הזמן ללכת הביתה.

פתאום מגיחה משום מקום, רעננה מכולם, לאחר כמעט 4 שעות שלא ראינו אותה, אמא של החתן. “תסעו בזהירות, כן?” אומרת לכל חבר שנשאר עד הלום, ואני חושב, אם רק היית משחררת עוד 30-40 אלף שקל הזוג היה עושה ארוע במרכז, היינו חוזרים במונית, ולא נאלצים לנהוג הביתה 48 דקות (עפ”י ה-waze, שמרשה לעצמו להעלות ל-55 תוך כדי תנועה) בשעה 3 בלילה, מחו?ר-ש?ה כלשהי, שעל פי הקו הירוק היא בהחלט שלנו, ותמיד תשאר, ובכל זאת, משום מה לא נראה שהיינו פה אי פעם, או שנחזור…

טוב, אז צריך לחזור הביתה. ספירת מלאי, מי יש לנו? אחד מונח על הספה לצידי, אחרי שהטיל את עצמו בשירותים חובק שתי אסלות, וכמה סחים התנדבו לפנות אותו משם. אחד מתגפף בצד, קרוב מאוד לאורחת שהיא בעצמה לא כל כך קרובה, ובכל זאת החליטה להשאר עד הסוף. הוא נראה די כשיר לנהוג ולהנהיג, אבל לא אותנו, ולא הביתה. נשארנו שלושה.

“אז מי ינהג??”

מתחילים לחשב כמה כל אחד שתה. זה 7 צייסרים, שלושה וודקה רדבול, ושני מיץ גת. זה 10 צייסרים, רק וודקה רדבול אחד, וכוס יין. וזה קמפרי, כוס יין, 3 צייסרים, 4 וודקה רדבול. אז מי שתה יותר??? אחרי נסיון מייגע להגיע לחישוב מורכב שיכלול את סוג האלכוהול, שעת השתייה, משקל השותה ויכולות הנהיגה הבסיסיות, אנחנו מתייאשים, בעל הרכב מקבל בונוס של 50 נקודות וזוכה בנהיגה. איכשהו זה תמיד ככה, כנראה שגם אם עושים תאונה עדיף לעשות את זה מאחורי הגה שאתה מכיר.

עוד אנחנו מפלסים את דרכנו בין גוויות משרוקיות וכובעי ליצן, החתן מקבל את פנינו בחיוך, גם הוא רענן באופן מוגזם בשלב זה של הערב, “זאת דנה, בת דודה שלי, היא גרה בבת ים. דנה, הם נוסעים לתל אביב, יוכלו לקחת אותך”. בת ים?? אנחנו מזדעקים. כן, זה ממש לידכם. “זה לא אי שם אחרי אלנבי, אחרי יפו, אחרי אחרי?”….

תשארו ערים לפחות! הנהג צועק. עוד לפני שעברנו את כל עשרת הבמפרים החשובים השתולים בין היציאה מהחניון לכביש הראשי, כולם כבר רדומים, הראש בתוך החלון, הפח או הראש האחר שלידו.

חוץ מהבת דודה, שמשום מה נראית די עירנית, ולא שתויה, אז למה היא לא נוהגת בעצם?… אה… זאת בת דודה לא בן דוד…

הנהג מנסה ליצור אוירה עם קצת מזרחי, אחר כך קצת דאנס, קצת טרנסים…אבל זה כמו להגיש קבב אחרי שכבר אכלנו קינוח. לאף אחד לא בא עכשיו ריח של כבש.

…ואחרי 3 עצירות בשוליים להקאות, כניסה בעץ אחד, סחיבת פצוע שלוש קומות בלי מעלית וחיפוש חניה במשך שלושת רבעי שעה, אפשר לישון בשקט…

ואנחנו ממליצים –

  • תדרשו מחתנכלה לארגן הסעה! המקום קצת רחוק, וזה לגיטימי. אבל הסעה מסודרת פותרת הרבה בעיות
  • תארגנו מונית גדולה לבד. 50-60 ש”ח לאדם, ואתם מסודרים (תחשבו על זה כעל “טיפ” על הצ’ק)
  • תשאירו את האוטו בחניה של המקום, תחזרו במונית. למחרת תחזרו לקחת את האוטו. אה נכון, תמיד אומרים את זה, ואף פעם זה לא קורה. למי יש כוח לחזור לחורשה הזו ביום שישי??
  • בתור מפלט אחרון (ראו הוזהרתם! לא אושר ע”י משטרת ישראל…) תעבדו בשיטת ה”פירמידה ההפוכה”  – הנהג שותה חופשי עד שעה מסויימת שנקבעה מראש, נגיד 23:00, ומאז מתחיל לשתות אך ורק מים.

 

לבריאות!

 

+ עוד עסקים

אפשרויות תגובה נוספות

התחברות לאתר

?עדיין לא נרשמת

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE