מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

מסיבת רווקות – משחקים לשבירת הקרח..

בנות יקרות, אנחנו יודעים, השלב הזה מייגע, מעיק ובכלל מי רוצה להכיר את החברות המעצבנות שלה מהעבודה שגם ככה לא עזרו באירגון? אין ברירה, תזרמו, עוד מעט אוכל.

צפיות (7884)
תגובות (1)
תאריך 04/07/2012

הכלה הזמינה את החברות הקרובות שלה. הן לא בהכרח חברות אחת של השנייה וברוב המקרים במסיבת הרווקות פוגשים המון מעגלים: חברות ילדות, חברות מהתיכון, חברות מהצבא, חברות מהאוניברסיטה, חברות מהעבודה, גיסות, אחיות ועוד…הדקות הראשונות במסיבה עלולות להיות מאוד מביכות… אבל אתן, מארגנות המסיבה, יכולות לקחת את השליטה לידיים ולעזור לכל החברות להתגבר על המבוכה ולהתחיל לעשות לכלה שמח (הרי ככלות הכל, לשם כך הגענו לכאן לא?!) אז יאללה בנות לעבודה. הצעד הראשון שמוטל עליכן הוא כפי שכבר ציינו, לשבור את הקרח. אם אתן מארגנות מסיבה אינטימית בה כל החברות מכירות וקרובות אחת לשנייה, פשוט דלגו על השלב הזה.

דרכים אפשריות לשבירת הקרח

 

“פתקים להמונים”

כל אחת מהחברות מקבלת לידה פתק עם שאלה שקשורה אליה ו/או לכלה. עליה לענות על השאלה. משחק מאוד פשוט להכנה: על המארגנות להכין מראש פתקים כמספר המשתתפות (אפשר גם קצת יותר כי תמיד תהיה החברה הנודניקית שתגיד שהיא רוצה פתק אחר… טוב נו שיהיה).ואם תרצו קצת דוגמאות, אז בבקשה:

  • ספרי פדיחה שהכלה עשתה בנוכחותך.
  • הגרסא שלך לסיפור ההיכרות בין הכלה לחתן.
  • מה הכלה הכי שונאת?
  • דבר אחד שמעולם לא היית עושה מתחת לחופה?
  • מה הכלה הכי שונאת?
  • דבר אחד שמעולם לא היית עושה מתחת לחופה?

יש עוד המון אפשרויות רק חשוב שתנסו להתאים את השאלות והסיפורים לכלה. שיהיה כמה שיותר מצחיק, קליל וכיף.

“אני יושבת במעגל ומביטה סביבי”

סבב היכרות סולידי במיוחד, בלי הרבה עניין או צחוקים אבל למי מכן שרוצה להעביר את שלב ההכרות בזריזות, זו הדרך. כל החברות יושבות במעגל. כל אחת מספרת בתורה איך קוראים לה, מה הקשר בינה ובין הכלה ובוחרת מילה אחת לאפיין את הקשר שלה עם הכלה. כמובן שכל לאחת יכולה להסביר מדוע בחרה דווקא את המילה וכך בעצם אפשר להעמיק את ההיכרות בין הבנות.

“עכביש”

לוקחים כדור צמר. מישהי מחזיקה בקצה שלו והמטרה שהכדור יעבור בין כל המשתתפות באופן הבא: מי שמקבלת את הכדור צריכה לומר את שמה, מהיכן היא מכירה את הכלה ומה היא מאחלת לה. תופסת את הקצה וזורקת את הכדור למישהי בחדר שעומדת מולה. כל מה שדרוש למשחק זה, כדור צמר. בסוף המשחק נוצר משהו שדומה לקורי עכביש. אפשר “להתפלצן” ולומר שהכלה מחברת בין כל החברות ויוצרת את הדבק בדיוק כמו הקור שנוצר… ואולי עדיף שלא.

“האמת והשקר”

כל אחת מהחברות, אומרת בתורה שני משפטים. אחד אמת ואחד שקר. על המשתתפות האחרות לנחש מה אמת ומה שקר.אפשר להכניס במשחק הזה גם קצת אלכוהול (אף פעם לא מזיק). אם הבנות מצליחות לנחש נכון, האחת שותה. אם החברות טעו, כולן שותות חוץ מהחברה שהצליחה לעבוד על כולן. ואם הערב לא מתניע, אז לא משנה מה קורה – כולן שותות.

“NEVER”

כל אחת בתורה, צריכה לומר משהו שמעולם לא עשתה. לדוגמא: אף פעם לא עישנתי ג’וינט. כל מי שכן, צריכה למזוג לעצמה שוט ולשתות! (כבר אמרנו שאלכוהול לא מזיק). שימו לב לחלק הקריטי – אתן מכירות את הכלה ויודעות מה הדברים שהיא כן עשתה אז תוכלו להפיל אותה אל השוט בקלילות. “אף פעם לא הודעתי שאני מתחתנת ב10 לאוקטובר”…

 

“חבילה עוברת”

אורזים מתנה קטנה וסמלית בהמון שכבות של עיתונים, על כל שכבה מדביקים פתק עם משימה/שאלה. בתחתית הפתק עליכן לציין למי צריך להעביר את החבילה. לדוגמא: כמה חברים היו לכלה מגיל 16? תעבירי את החבילה לזו שמכירה את הכלה הכי הרבה זמן. החברה שקיבלה לידה את הפתק צריכה לענות על השאלה או לבצע את המשימה ואח”כ להעביר את החבילה על פי ההוראות בפתק. כך בעצם החבילה עוברת בין כל המשתתפות וכמובן שהפתק האחרון מוביל לכלה שאמורה גם לקבל את המתנה! במשחק חבילה עוברת, זמן ההשקעה יחסית ארוך, בהשוואה למשחקי “שוברים ת’קרח”.

הכנות:

  1. קניית מתנה (קטנה וסימלית).
  2. הכנת שאלות ומשימות.
  3. אריזת המתנה בשכבות.
  4. הכנת פתקים והדבקה על שכבות העיתונים.

 

בנות יקרות, אנחנו יודעים, השלב הזה מייגע, מעיק ובכלל מי רוצה להכיר את החברות המעצבנות שלה מהעבודה שגם ככה לא עזרו באירגון? אין ברירה, תזרמו, עוד מעט אוכל. 

עוד כתבות במסיבת רווקות

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE