מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

הקליפ המילולי

כן כבר שמעתם את המושג “קליפ מילולי” כי בכל זאת מדובר על טרנד חם ברשת,
שיכול בקלות לתת לכם רעיון לקליפים מקוריים לחתונות.

צפיות (5622)
תגובות (1)
תאריך 05/07/2012

הכל התחיל כשלכמה אנשים יצירתיים עלה רעיון להתאים את מילות השיר למה שמתרחש בקליפ עצמו. התוצאה – מצחיקה עד דמעות. כמובן שככל שהקליפ מטופש יותר, הקליפ המילולי יהיה מצחיק יותר. אז עשינו בשבילכם שיעורי בית ואנחנו מגישים לכם את סקירת הקליפים המילוליים הבולטים ברשת:

 הופה – עומר אדם

ללא ספק הקליפ המילולי המצחיק ביותר היום ברשת. הסיבה היא אולי שהקליפ עצמו, גם בלי שינוי במילים, הינו אחד מהקטעים הקורעים שנראו. השילוב של עומר אדם, מסיבת בריכה, רקדנים קווקזיים וסוסים זה כבר מתכון מנצח לכמה דקות של תענוג צרוף.

הקליפ המילולי עצמו מוצלח כל כך קודם כל הודות לבחור ששר ומצליח לתת תחושה שעומר אדם בכבודו ובעצמו שר (לפחות לאלה מאיתנו שלא נמנים על מועדון המעריצים של אדם..).

בנוסף, ההתרחשות ההזויה בקליפ עצמו עזרה מאוד לכותבי המילים של הקליפ המילולי – עומר אדם בלי חולצה, רכוב על סוס בחליפה לבנה כשברקע ריקודי עם קווקזיים – לא צריך יותר מזה…

שורות מנצחות – “הנה אני ערס”, “כולם שעירים, טוב זה רק אני…”.

  

תותים – אתניקס

לפני 20 שנה, אתניקס הוציאה את הסינגל המצליח “תותים” והוא זכה בקליפ שמתהדר בטכנולוגיה שהיתה כנראה חדשנית באותה תקופה, אבל היום היא כל כך מגוחכת עד שהיא ממש הרמה להנחתה עבור יוצרי הקליפ המילולי.

ציורים של ילד בן 3 הכוללים תותים ענקיים הנופלים מהשמיים יחד עם הפרצוף הרציני של זאב נחמה, יוצרים כאן קליפ מילולי ארכאי ומוצלח במיוחד.

שורות מנצחות – “תות ענק עומד ליפול עליי”, “זו טכנולוגיה של ערוץ 1”.

 

בדרך אל הים – משינה

הלהקה הגדולה ביותר ברשימה, עם שיר ותיק אפילו יותר מתותים מ-1988.

הקליפ כולל מגוון אפקטים ישנים נתן ליוצרי הקליפ המילולי שלל אפשרויות. אמנם חיקוי הקול של יובל בנאי לא מוצלח במיוחד, אבל קליפ שמופיע בו הראש של יובל חתוך מעל פני הים וחברי הלהקה בסנפירים כשמסביבם דגים – אי אפשר לפספס.

שורה מנצחת – “שלומי מסתכל למטה רגל של בנסון”.

לירן דנינו – ללכת

אחרי קליפים ישנים עם אפקטים משעשעים, חזרנו להווה עם קליפ מילולי מוצלח לשיר של יוצא כוכב נולד לירן דנינו. הפעם לא התמקדנו באפקטים כי מה שעושה את העבודה הן המילים המצחיקות יחד עם החיקוי  המוצלח של דנינו.

שורות מנצחות: “אני דנינו עם לוק של ודים”, “מסוכן כשאשה ברברס על אופן”.

Penny Lane – The Beatles   

ולסיום, נגיעה בינלאומית לעולם הגרסאות המילוליות עם קליפ של הלהקה הגדולה מכולם. הקליפ, מ-1967, אמנם ישן אך עדיין מספר מספיק חומרים מצחיקים ליוצרי הגירסא המילולית.

שורות מנצחות: It looks like George is saying “Bite me” to the camera guy””.

בהקשר של עולם החתונות, קליפ מילולי יכול להיות מתנה מצחיקה ומוצלחת לחברים שלכם שמתחתנים. קחו בחשבון שתצטרכו להשקיע לא מעט בפרויקט: תצטרכו להשקיע זמן בבחירת קליפ מתאים ובכתיבה של מילים מספיק מצחיקות. בחירה של קליפ שקשור בצורה זו או אחרת לאחד מבני הזוג יכולה להתאים. בנוסף, תצטרכו גם להקליט את השיר באולפן, כשיכולת החיקוי שלכם די חשובה – קליפ מילולי שלא נשמע כמו הזמר המקורי, הוא הרבה פחות מוצלח…

קבלו דוגמא: 

עוד כתבות בהחתונה

Comments are closed.

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE