מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

המדריך לבחירת מאפרת ליום החתונה

ערב החתונה שלך הוא ללא ספק אחד הימים המרגשים ביותר. ערב בו תרצי להיראות במיטבך, בדיוק כמו שתמיד דמיינת עוד כשהיית נערה צעירה. על מנת להגיע לערב החתונה ולצילומים כשאת

צפיות (1400)
תגובות (0)
תאריך 19/07/2020
  • תגיות

ערב החתונה שלך הוא ללא ספק אחד הימים המרגשים ביותר. ערב בו תרצי להיראות במיטבך, בדיוק כמו שתמיד דמיינת עוד כשהיית נערה צעירה. על מנת להגיע לערב החתונה ולצילומים כשאת נוצצת ויפה, ולא פחות חשוב מכך – רגועה ונינוחה, חשוב להבין את החשיבות של בחירת מאפרת כלות מקצועית ובעלת ניסיון, שתתאים את האיפור כמו כפפה לפנייך ושתשרה עלייך תחושה טובה ומרגיעה.

צעד ראשון – להתייעץ עם חברות ולקרוא תגובות באתרים ופורומים

הדרך לבחירת מאפרת כלות מקצועית מתחילה תמיד בגישושים, חיפושים והתייעצויות, שמטרתם היא להכיר את סגנונות האיפור הנפוצים וכמובן להבין את סטנדרט המחירים לאיפור כלות. מרבית הכלות העתידיות מחפשות את המאפרת שלהן בקבוצות שונות ברשתות החברתיות ובפורומים. שם ניתן למצוא מאפרות שמציגות את תיק העבודות שלהן להתרשמות. דרך נוספת מומלצת היא להתייעץ עם חברות שכבר התחתנו או מכירות כלה קרובה שהתחתנה ויכולות להמליץ על מאפרת ממקור ראשון ואמין. בכל מקרה, תמיד כדאי לבצע סקר שוק ולא לסגור עסקה עם המאפרת הראשונה שמוצאים.

על החשיבות של קביעת פגישת ניסיון

לכל אישה יש את סגנון העור שלה, ובהתאם לכך את האיפור שיתיישב היטב את פנייה לאורך היום. מטבע הדברים, ובגלל שפע הצבעים והמרקמים, לא קל להחליט על סגנון איפור שישפיע כל-כך על מראה הכלה ביום חתונתה, ולכן קביעת פגישת ניסיון היא חשובה במיוחד כדי למנוע תקלות ובלבולים של הרגע האחרון. בפגישה זו, המאפרת והכלה העתידית חושבות יחד על האיפור שיתאים לאופייה של הכלה, למבנה פנייה, לעיצוב השיער וגם לשמלה. כך שמה שיישאר ביום החתונה – הוא לשלוף את פלטת הצבעים ולהתחיל במלאכת האיפור המקצועי.

מתי להתחיל את האיפור?

איפור כלה, ביחד עם עיצוב השיער שלה, הוא תהליך שאורך מספר שעות. ההמלצה היא להתחיל את האיפור מוקדם, בשעות הבוקר המאוחרות, כי כבר בשעות הצהריים נפגשים החתן והכלה ויוצאים לצילומים. איפור בשעה מוקדמת של היום ימנע מהכלה לחץ של זמן שעלול להשפיע על הערב כולו. בנוסף, ניתן לבקש מהמאפרת ללוות אתכן לאורך כל היום, כולל במהלך האירוע, או לפחות עד תחילתו כדי לעשות תיקונים ושיפוצים במקרה הצורך. 

מאפרת מקצועית שגם תגרום לך להרגיש בנוח

היום המרגש בחייך הוא גם יום לחוץ במיוחד – גם רגשית וגם בזמן. לכל אנשי המקצוע שיבואו איתך במגע במהלך יום החתונה שלך – החל מהצלם ועד למאפרת ולנהג, יש חשיבות משמעותית מאוד להצלחת היום ולהרגשה הכוללת שלך, ולכן חשוב לעבוד עם האנשים הנכונים שמתאפיינים ברגישות ואמפתיה. מאפרת כלות מקצועית צריכה לגרום לך להרגיש בנוח עם עצמך, לתת לך טיפים מניסיונה האישי ולעשות כל מה שהיא יכולה על מנת להעביר עלייך את השעות שלפני האירוע בצורה נינוחה ורגועה.

 

עוד כתבות באולי יעניין אתכם גם

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE