מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

יוצאים לאור

הכל התחיל להתגבש אצלנו בראש לפני בערך שנה. עונת החתונות של 2011 הייתה בשיאה ובכל כיוון שהבטנו התחבאה הזמנה.

צפיות (3419)
תגובות (0)
| תאריך 11/07/2012

היי חברים,

קודם כל, ברוכים הבאים לקונפטי!

אחרי חצי שנה מאומצת אנחנו מאוד מתרגשים לעלות סוף סוף לאויר עם הפורמט המגניב הזה שאתם גולשים בו כרגע. 

הכל התחיל להתגבש אצלנו בראש לפני בערך שנה. עונת החתונות של 2011 הייתה בשיאה ובכל כיוון שהבטנו התחבאה הזמנה. האמת, אחת אחת הן היו הזמנות של אנשים חשובים לנו. חברים וחברות שלוקחים יחד צעד נוסף בחיים. אבל יחד עם ההתרגשות והשמחה באו לא מעט חששות- נושאי השיחה השתנו פתאום, צריך לארגן מסיבות רווקים או רווקות, ובכלל איך עומדים בסטנדרט הציפייה מאיתנו (סרטי חברים, ריקודים, הפתעות, שושבינות..) אז עשינו מה שתמיד עושים כשלא יודעים- חיפשנו באינטרנט. רגע.. יכול להיות שאם אנחנו לא מחפשים חשפנית אז אין כלום עבורנו ברשת?

עם התובנה הזאת יצאנו לדרך. רצינו לייצר את הפלטפורמה האינטרנטית הראשונה בארץ שתפנה לכל מי שהוא לא החתן או הכלה ותענה על הצרכים שלהם. שלא תבינו לא נכון,  אנחנו לא נגד הזוג הבא בברית הנישואין. להפך! אנחנו מתים עליהם ורוצים לעשות את היום שלהם מושלם. ומיוחד. ומקורי ו..

אז עכשיו אתם מבינים מאיפה קונפטי הגיע לעולם.

מה בעצם יש פה?

וואו. הרבה מאוד. ובכלל עוד לא התחלנו..

חילקנו את האתר בצורה כרונולוגית- החל משלל האירועים שלפני החתונה ועד לחתונה עצמה והבוקר המטושטש שאחריה.. כתבות, סרטים, בלוגים, רעיונות, הפתעות, פינוקים, פורום ועוד הרבה.

אם גם אתם- החברים, המשפחה – חולקים את אותן תחושות כמונו- הגעתם למקום הנכון ואתם מוזמנים לצאת למסע מלא השראה ברחבי קונפטי. אם כבר שימחתם וריגשתם בעבר (או ששימחו וריגשו אתכם) אתם הרבה יותר ממוזמנים לחלוק את החוויות והרעיונות שלכם עם הקהילה שלנו.

מקווים שתהנו,

קונפTEAM

+ עוד עסקים

אפשרויות תגובה נוספות

התחברות לאתר

?עדיין לא נרשמת

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE