מצא את הספק המתאים לך

העוזר האישי שלי

דברים חשובים בשביל שהבת מצווה תהיה מושלמת

בחירת מקום האירוע בשעה טובה הילדה שלכם חוגגת בת מצווה וההכנות בעיצומן. במסגרת ההכנות ישנם מספר דברים חשובים אשר עשויים לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח. אחד הדברים החשובים

צפיות (1909)
תגובות (0)
תאריך 20/02/2019
  • תגיות

בחירת מקום האירוע

בשעה טובה הילדה שלכם חוגגת בת מצווה וההכנות בעיצומן. במסגרת ההכנות ישנם מספר דברים חשובים אשר עשויים לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח. אחד הדברים החשובים ביותר במסגרת ארגון חגיגת בת מצווה זה בחירת המקום. כיום ניתן לבחור בין אולם לבין מועדון, זאת לאחר ששנים קודם לכן היה נהוג לערוך את חגיגת בת המצווה בבית. במסגרת חגיגה באולם אירועים יש להתחשב גם בקהל המבוגר יותר ולדאוג להם נוסף על החברים מהכיתה.

כך למשל, יש לבחור תפריט מוסיקלי אשר יתאים למגוון החוגגים ולא רק לקהל הצעיר.  לעומת זאת, חגיגה במועדון נועדה לקהל הצעיר יותר ושם המשחק הוא לבחור את המוסיקה בהתאם להעדפה של קהל החוגגים הצעיר.  

נוסף על כך, יש לתת את הדעת על בחירת הזמנות לאירוע. בחירת הזמנות מהווה חלק חשוב למדי וניתן לכלול הזמנות עם תמונה של כלת השמחה.  יש לציין בהזמנה פרטים חשובים כמו שעת האירוע, תאריך, מקום ושעת יציאה במידה ויש שירות הסעות תוך בחירת ניסוח קצר וקולע ,כזה המובן לכולם.

יש לבחור תפריט בהתאם לקהל החוגגים

אוכל מהווה חלק בלתי נפרד מהחגיגה ולכן יש לתת את הדעת על בחירת תפריט מתאים הכולל את העדפות הקולינריות של קהל הסועדים. על מנת לקלוע לטעמם יש לוודא את העדפה הקולינרית שלהם כמה שיותר מוקדם על מנת להיערך בהתאם. כך לדוגמא אם בין ציבור החוגגים יש אנשים שאינם אוכלים בשר, הרי יש לדאוג לאוכל מתאים עבורם.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי לא מעט מקומות משלבים בתפריטים שלהם מנות צמחוניות או טבעוניות כך שאין זו בעיה. ההמלצה היא להגיע ליום מרוכז של טעימות במטרה להרכיב את התפריט המתאים ביותר.

צילומי הבוק של הבת מצווה  חלק מרכזי מהחגיגה

למרות העובדה כי צילומי בוק בת מצווה אינם מתקיימים באותו יום של החגיגה, הצילומים  עדיין מהווים את גולת הכותרת של האירוע ולכן יש להתכונן לצילומים ולבחור את הצלם המקצועי ביותר.  

ישנם צלמים רבים ולכן קיימת חשיבות להיפגש עם הצלם על מנת לבחון האם קיימת כימיה בין הצלם לבין כלת השמחה. בשל העובדה כי הצלם עומד לבלות עימה כמה שעות טובות חשוב מאד לבחון האם הם מסתדרים ובמידה ולא לשכור את שירותיו של צלם אחר.  יתרה מזאת, כדאי לערוך פגישה עם הצלם במטרה לבחון את העבודות הקדומות שלו על מנת להתרשם מההיצע. נקודה נוספת אשר יש לתת עליה את הדעת היא האם הצלם מגיע לצילומי הבוק או שמא הוא שולח מישהו מהצוות שלו. אם הצלם מגיע ליום הצילום ההמלצה היא לדאוג כי הוא יגיע מוכן עם הציוד המתקדם ביותר לטובת הצילומים- מדובר על סדרת צילומים ולכן חשוב כי כל צילום יהיה באיכות גבוהה וכן חשוב לערוך עימו תאום ציפיות לגבי שעת ההגעה, סוג האלבום וכמות התמונות .

 

עוד כתבות באולי יעניין אתכם גם

+ עוד עסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

כניסת רשומים

הזן את פרטי הגישה שלך לאתר

שכחתי סיסמא

נשלחה לך סיסמא למייל!

בטל

CLOSE
CLOSE