אודות

קונפטי הוא המדריך שלכם בכל מה שקשור לאירועים סביב החתונה של הקרובים לכם.

זה המקום היחיד שבו לחתן ולכלה אין מה לחפש, כי האתר הזה, נועד רק לכם, האנשים שלוקחים חלק חשוב באירוע ומחפשים השראה.

אנחנו אוספים עבורכם את כל הרעיונות הכי מקוריים, ההפתעות הכי מרגשות ועושים מאמץ לתת לכם כיוון בכל מה שקשור לתפקיד שלכם באירוע הזה שנאמר עליו כל כך הרבה, אבל לא נאמר עליו מספיק בשבילכם. אנחנו מתאימים את התכנים שלנו גם לאמהות שמחתנות ילד בפעם הראשונה (או השלישית), לחברים שיוצאים מדעתם למצוא את הרעיון להפתעה הכי מקורית, לחברות שמלוות את הכלה ביום המרגש שלה, ובכלל לכל מי שרוצה לקחת חלק בחגיגות, ומחפש את המקום שלו להשתלב.

את כל העולם הזה סדרנו עבורכם בקטגוריות ובתגיות כדי שתוכלו תמיד להתמצא באתר ולמצוא את מבוקשכם בקלות: ברכה לאירוע, רעיון למשחק למסיבת רווקים, טיפים, חוקים והכל ברוח קלילה ועם הרבה הרבה השראה..

קונפטי הינו שיתוף פעולה בין שלושה חברים, שבנוסף לעיסוקיהם הרגילים לקחו חלק משמעותי בחתונות של חברים ומשפחה ורוצים לחלוק איתכם את הרעיונות שלהם ברוח רעננה, עם טביעת עין מקורית אל תוך עולם החתונות הישראלי.

אנחנו כל הזמן מחפשים את רעיונות מקוריים ומיוחדים. זה הזמן שלכם להצטרף אל קהילת קונפטי ולשלוח רעיונות, הצעות ובקשות. אנחנו בקונפטי תמיד נשמח  לשמוע על עוד הפתעה לחתונה עם ניחוח מיוחד. זאת הסיבה שאנחנו פה..